הטיולים שלנו

באמצע השבוע, בימי שישי או בשבתות, בקיץ, בחורף, בסתיו או באביב! כל זמן הוא זמן טוב לטייל ולצבור חוויות מיוחדות.

הטיולים שלנו הם הדרך שלכם להכיר את הארץ ולגלות עולם קסום ומרתק. הצטרפו אלינו לסיורים מודרכים המותאמים אליכם באופן אישי, לצרכים שלכם, לרצונות שלכם ולאופי המיוחד שלכם. יד ביד נצא אל הדרך ונתרשם מאוצרות הטבע והסיפורים הייחודיים למקומות הנפלאים שנבקר בהם. הטיולים וההדרכות מתוכננים כדי לאפשר לכם ליהנות ממסלולים שמתאימים בדיוק לכם: טיולי משפחות, טיולי קבוצות, טיולי גמלאים, צוותי עובדים או כל הרכב אחר שבו תרצו לטייל. צוות המדריכים שלנו חי ונושם טיולים, אוהב את הארץ ואת ההדרכות וכאן כדי שגם אתם תטיילו ותתאהבו…

טיולים שמתאימים בדיוק עבורכם

יש את אלו שלא אוהבים ללכת הרבה מידי אבל כן אוהבים לטייל בטבע, יש את אלו שחייבים לגמוע קילומטרים כדי להרגיש את עוצמות הטיול, יש את אלו שאוהבים טיול המשלב גם הליכה וגם נסיעה ובקיצור – לכל אחד מתאים טיול מסוג אחר. אנחנו כאן כדי שאתם תוכלו לטייל ויותר מזה כדי שבאמת תיהנו מזה! אז נשמח לעזור לכם לתכנן ביחד איתכם את הטיול שמתאים בדיוק עבורכם, טיול שיאפשר לכם לצבור חוויות וזיכרונות נעימים במיוחד.

חוויה מגבשת ומרגשת

טיולים שוברי שגרה הם דרך מצוינת להתגבש ובעיקר ליהנות מזמן איכות אחר מזה שאתם מעבירים בימים כתיקונם. טיולים יכולים להיות מהנים, משמחים, נעימים ומרגשים והם מתאימים לכולם! אנחנו מאמינים שלכולם מגיע לזכות בחוויות משמעותיות ולהכיר את הארץ דרך הרגליים. הטיול הוא חוויה כלל חושית המשלבת מראות, צלילים, ריחות וסיפורים מעניינים. הוא גם מאפשר ומסייע בהקניית ערכים חשובים בדרך משמעותית ועוצמתית.

נאסוף חוויות שיישארו איתנו לכל החיים

בתקופה שלנו לא קל ליצור אלטרנטיבה למסכים ולעולם הדיגיטלי שמקיף אותנו, אבל זה בהחלט אפשרי! טיולים בארץ הם דרך ראויה ומוצלחת להתחבר לטבע, להתגבש וליהנות מחוויות מיוחדות ואחרות כל-כך מאלו שאנו נהנים מהן ביום יום. קחו את כל המשפחה, את צוות העובדים שלכם, את החברים שלכם או את כל מי שתבחרו ובואו לטיול קסום ומהנה שבו נאסוף חוויות חושיות בלתי נשכחות.