טיולים בהדרכה עצמית

מסלולים מובנים עם תכנית טיול מסודרת ואפליקציה אינטראקטיבית שתנחה אתכם ותעשיר את הטיול בקטעי קול ווידאו

שמעתם בעבר על טיולים בהדרכה עצמית? אם שמעתם ואתם מכירים אנחנו וודאי לא צריכים לספר לכם על היתרונות הרבים של הדבר. על כך שאפשר לטייל בכל מקום בקצב שלכם, עם השותפים שאתם בוחרים, באופן עצמאי ובלי להיות תלויים במדריך. להתעכב על הדברים שמושכים ומעניינים אתכם ולדלג על אלו שפחות. ליהנות מחוויה אישית ייחודית, מתחושה אדירה של חיבור לטבע ולעצמכם ומחוויה שלא תחוו בשום טיול אחר. טיולי הדרכה עצמית הפכו לפופולרים ביותר בעשור האחרון במדינות רבות בכל העולם.

טיולים בהדרכה עצמית בישראל

נכון שמרבית מטיילי ה"סלף גייד" עושים זאת במדינות זרות ולא במדינות שהם מתגוררים בהם. הסיבה לכך היא שבמדינת האם שלך אתם בדרך כלל מטיילים באופן עצמאי, גם אם אתם לא קוראים לזה באופן רשמי "טיולים בהדרכה עצמית". אלא שלא כל יציאה לטבע היא נחשבת לטיול בהדרכה עצמית ואנחנו רוצים להזמין אתכם להרפתקה ייחודית של טיול בן מספר ימים בארץ. גם אם אתם מתגוררים כאן כל החיים וגם אם נדמה לכם שביקרתם בכל מקום אפשרי, צפוי לכם מסע מרתק וחווייתי שאינו דומה בדבר לטיולים שעשיתם בעבר. מספר ימי הליכה בשבילים מופלאים, מפגש עם אנשים וסיפורים מעניינים והדרכות מרתקות שהופכות את החוויה למשמעותית בהרבה.

מה צריך לדעת כשיוצאים לטיול בהדרכה עצמית?

חשוב להבין כי למרות שמדובר  בטיולים חופשיים ועצמאיים לכאורה ישנן כללים ברורים שחשוב לשמור עליהם. על אף שטיולים בהדרכה עצמית הם ללא מדריך הם עוברים במסלולים מסודרים וקבועים והם דורשים מהמטיילים לגלות אחריות אישית וסביבתית. יש ללכת לפי המסלול (כדי להימנע מהגעה למקומות שמהווים סכנה), יש לשמור על הטבע והסביבה, לא להשאיר לכלוך בשטח, לשמור על בעלי החיים והצמחים שבדרך ולהיות קשובים לנהלים במקום שאתם מטיילים. אנחנו בחברת "אלון בתבור" מתמחים בארגון טיולים מסוג זה תוך בחירת מקומות לינה מתאימים, וציודכם באמצעים דיגיטלים מתקדמים שיהפכו את החוויה למסקרנת, מוצלחת ובטוחה יותר.

חברה לארגון טיולי הדרכה עצמית בארץ

אנחנו בחברת "אלון בתבור" מתמחים בהדרכת טיולים מכל הסוגים ובניהם גם טיולי הדרכה עצמית שהפכו פופולריים ביותר בשנים האחרונות. אנחנו בוחרים בקפידה את מקומות הלינה, את המסלולים השונים ואת ההדרכות כדי שתהיה לכם חוויה נהדרת ומאורגנת. אנחנו מקפידים לצייד אתכם באמצעים טכנולוגיים שישמרו על ביטחונכם ויאפשרו לכם להיות רגועים ובטוחים שאנחנו תמיד איתכם. גם אם אתם מטיילים לגמרי לבד. מידע נוסף על טיולי ההדרכה עצמית שלנו (באנגלית) תוכלו למצוא באתר  - walkinnisrael - self guided tours in israel