טיולי קונספט

כשמחפשים חוויה מיוחדת שלא חווים כל יום טיולי קונספט הם התשובה. כשמחפשים פעילות מקורית שיש בה גם תרבות, גם ערכים, גם עניין והמון הנאה, טיולי קונספט הם התשובה.

אם מחפשים חברה שמציעה ארגון והדרכת טיולי קונספט, אבל כאלה באמת יוצאי דופן - "אלון בתבור" היא התשובה. אז למקרה שלא עשינו את זה מספיק ברור רק נסביר שאנחנו מארגנים ומדריכים טיולי קונספט בצפון ובאזורים נוספים בארץ. מעבר לזה שמדובר בטרנד חם ומבוקש, אנחנו באמת מאמינים בטיולי קונספט. מאמינים שהם יכולים להעניק לכם חוויה אחרת ושונה שלא תחוו באף טיול אחר. מעניין אתכם לשמוע עוד ? צרו קשר ונדאג שתדעו בדיוק כמה ולמה.

מה זה טיול קונספט?

לא יודעים אם שמתם לב אבל בזמן האחרון המילה "קונספט" מתלווה כדי לתאם דברים מתחומים שונים. זו יכולה להיות "מסעדת קונספט", "חנות קונספט" וגם טיולי קונספט. העניין סביב הקונספט הוא שהכל סובב סביב נושא אחד ספציפי. במהלך הטיול נשים דגש מיוחד על הנושא הנבחר וכל רגע בטיול יהיה קשור ושזור בו. כשאנחנו מתכננים טיול קונספט אנחנו למעשה בוחרים נושא מסויים ומתכננים סביבו את כל הסיור. לכל המקומות שנבקר בהם יהיה קשר לנושא הנבחר וגם ההדרכות בטיול יהיו קשורות לנושא. היתרון של טיולי קונספט הוא העניין הרב שהם יוצרים, ההתרגשות, הייחודיות והחוויה יוצאת הדופן. תכנון של טיול קונספט דורש מחשבה רבה על הפרטים הקטנים ביותר וכמובן מדריך טיולי שמכיר היטב את הנושא הנבחר ואת הפורמט של טיולי קונספט.

טיולי קונספט - למי זה מתאים?

כפי שכבר וודאי הבנתם טיולי קונספט הם משהו מיוחד ובטח לא משהו שעושים בטיולי שגרה יום יומיים. זוהי פעילות ייחודית ששמורה בדרך כלל לאירועים מיוחדים. ניתן לתכנן אותם כפעילות לימי הולדת משפחתיים, לסיורים של קבוצת חברים שמחפשת פעילות חד פעמית ולא שגרתית, ימי גיבוש למקומות עבודה, טיול משפחות יום עיון לצוותים חינוכיים ועוד. למעשה כולם יכולים ליהנות מטיולי קונספט וזה יכול להיות רעיון נפלא לפעילות באירועים מיוחדים וחשובים.

רעיונות לטיולי קונספט בארץ

אחרי שהבהרנו את הסיפור הזה שנקרא "טיולי קונספט", הגיע הזמן להציע רעיונות לנושאים לטיולי קונספט. ברמת העיקרון כל נושא יכול להיות רעיון נהדר וההצלחה של הטיול תלויה באופן בו אתם (או החברה המארגנת) תפתח את הרעיון לכדי טיול. זה יכול להיות סיור אמנות, סיור סביב סיפור היסטורי מסוים, טיול קולינרי, טיול בעקבות מבנים ארכיטקטורים מעניינים, טיול פריחה וכל דבר אחר שעולה בדעתכם. טיולים עם קונספט פותחים את הראש והמחשבה ומאפשרים למשתתפים להעמיק בנושא הנבחר. החוויה בטיולי קונספט נחשבת למעניינת ומהנה במיוחד והיא כוללת גם למידה, גם העשרה וגם גילוי של עולמות חדשים ומסקרנים.