טיול עששיות בתל יודפת - בהדרכת נני ברק

במכונית פרטיות **למשפחות עם ילדים מגיל 6**

מקום

איזור הגליל התחתון המערבי - גוש משגב, רכס הרי יודפת

המסלול

מהיישוב יודפת לתל יודפת

אורך המסלול

כמה מאות מטרים בשבילי הליכה רחבים ונוחים. במרומי התל ההליכה בשבילים צרים.

גלריית תמונות

לוח זמנים

16:00- פגישה בנקודת כינוס (שתימסר במדויק בווטסאפ) בכניסה ליישוב יודפת בחניה של "בואכה יודפת" בסמוך לכניסה ליער הקופים. התארגנות מהירה ותחילת פעילות. 19:30-20:30 - סיום משוער לרגלי תל יודפת.

אוכל

כיבוד קלאו כל מרכיב קולינרי מועדף אחר. במהלך הפעילות יהיה זמן ומקום לארוחה קלה. נודה מאד אם תקפידו על כלים רב פעמיים מתוך רצון משותף של כולנו לשמור על הסביבה.

ציוד

הכרחי* - תרמיל עם 1 ליטר מים לפחות לאדם, נעליים מותאמות להליכה בשטח, רצוי גבוהות שמחזיקות היטב את הרגל והקרסול. (לרוכשים נעליים חדשות רצוי מאד ללכת ולהתרגל הרבה לפני הטיול). מומלץ : מקלות הליכה (למבוגרים), פנסים, מטריה, מגבונים לחים, נייר טואלט, אלקו ג'ל וכדומה.כוסות רב פעמיות לשתייה. עששיות (1-2 למשפחה) יסופקו על ידנו. *הכרחי – אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב למטייל להצטרף לטיול בהיעדר אחד המרכיבים של הציוד ההכרחי או כולם.

ביגוד מומלץ

מכנסיים ארוכים, חולצת קצרה, פליז קל עליון שניתן להסיר ולשים בתרמיל. מומלץ גם לשים בתרמיל מעיל רוח/גשם. נעליים להחלפה להשאיר ברכבים במידה שיצטבר בוץ על נעלי ההליכה.

סמנו תאריך מבוקש וכמה תהיו:

חשוב לדעת
בהתאם לתקנות הקורונה יש מגבלה של 20 איש בקבוצה מטיילת, שלא ברצוננו זה יוצר מצב של כל הנרשם קודם – זוכה.
מספר משתתפים מינימלי לקיום של טיול הינו 12 איש.
.תשלום/רישום יבוצע, לכל המאוחר, עד שבוע לפני מועד הטיול בדף רישום זה או בביט.
תנאי ביטול
עד 4 ימים לפני מועד הטיול – לא יחויב בדמי ביטול, 3-1 ימים לפני הטיול – יחויב ב 50% ממחיר הטיול, 1 יום לפני הטיול – יחויב ב 100% ממחיר הטיול.
רישום ותשלום מהווים הסכמה לתנאים שמפורטים בדף תנאי רישום והזמנה הצמוד.