מורי דרך מומלצים

מורי הדרך של חברת "אלון בתבור" נבחרו בקפידה כדי להפוך את הטיולים שלכם לחוויה חד פעמית, באחריות!

גם אם זה יהיה המסלול הכי יפה ומיוחד, גם אם משתתפי הטיול יהיו האנשים שאתם הכי אוהבים וגם אם תתכננו בקפידה כל פרט ופרט בו, זה לא תמיד יספיק. ארגון טיול מוצלח תלוי במידה רבה (רבה מאוד אפילו) במורה הדרך שתבחרו. מורי דרך הם מדריכי טיולים שעברו הכשרה ארוכה והוסמכו כדי להדריך קבוצות או יחידים. הם בעלי ידע רב במיוחד בתחומים שונים ומגוונים והם ללא ספק אלו שעושים את ההבדל בין טיול "רגיל" לבין טיול מעניין, מרגש, חוויתי ובלתי נשכח.

כך תבחרו מורה דרך מומלץ לטיולי משפחות

לכל טיול יש את המאפיינים הייחודיים לו ואת הצרכים המתאימים לו וכך גם לטיול משפחות. בניגוד לטיול גמלאים או טיול של צוותי עובדים, טיולי משפחות כוללים משתתפים בקשת גילאים רחבה במיוחד ויש להתאים את מסלול הטיול ואת ההדרכות גם לילדים וגם למבוגרים. אבל אל תשברו את הראש יותר מידי ותנו למורה הדרך שבחרתם לעשות זאת. עליכם עומדת המשימה של בחירת מדריך לטיול משפחות ותוכלו לעשות זאת על-ידי בחינת הניסיון שלו בתחום. מדריך לטיולי משפחות צריך להיות כריזמטי ביותר, בעל גישה לילדים ובעל ניסיון בתכנון מסלול וביצוע הדרכות שמצליחות לעניין גם את הגדולים וגם את הקטנים. זה לא בלתי אפשרי! זה רק דורש ידע וניסיון בתחום.

למה ממש לא כדאי לוותר על מורה דרך בטיולי גמלאים?

למרות שברמת העיקרון אין מניעה שתטיילו ללא מורה דרך, אנחנו מאמינים שהוא יכול להוסיף משמעותיות רבות לטיול שלכם. בעיקר אם מדובר בטיול גמלאים. פנסיונרים ואנשים מבוגרים שיוצאים לטייל כבר ראו מקומות רבים ולעתים קצת קשה לחדש להם. מסיבה זו מוטלת על המדריך אחריות גדולה במיוחד בתכנון טיול חוויתי ומיוחד גם עבור מי שראה וחווה בחייו. מורה דרך שמתמחה בטיולי גימלאים מצליח לתכנן הדרכות מסקרנות שפותחות את הראש והמחשבה, מרחיבות את הדעת והאופקים והופכות את הטיול למשהו מיוחד באמת. אל תוותרו עליו!

רשימת מורי דרך מומלצים - יש דבר כזה?

אנחנו יודעים שהכי קל ונוח לו הייתה מופצת רשימת מורי דרך מומלצים ומהם הייתם יכולים לבחור את מי שהכי מתאים לכם. נכון להיום לא קיימת רשימה שכזו (לא אחת אובייקטיבית בכל אופן...) ולכן החיפוש יהיה מעט יותר מאתגר. אז איך בכל זאת תמצאו אחד מומלץ? הסתמכו על הניסיון שברשותו, על הטיולים שהדריך וחפשו המלצות של אנשים שהשתתפו בטיולים שלו.