משפחות מטיילות עם ילדים

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו לקראת סוף השבוע עסוקים בשאלה : "מה נעשה השבת עם הילדים?"

בגן החיות כבר ביקרנו אינספור פעמים, גם בגינות הציבוריות של השכונה ולהישאר בבית אינה אופציה שמתקבלת על הדעת. טיולי משפחות הם אפשרות נהדרת וייחודית שטומנת בחובה ערכים, הנאה, למידה ובעיקר המון כיף והנאה. אומרים שהדרך הטובה ביותר להכיר ולאהוב את הארץ היא דרך הרגליים ואנחנו לגמרי מסכימים עם המשפט הזה. מדינתנו הקטנה זכתה בכל-כך הרבה מקומות יפים ונופים ושבתות הן הזדמנות מצוינת כדי להכיר ולבקר בהם. הצטרפו אלינו לטיולי משפחות המותאמים אליכם באופן אישי. נשמח לעזור לכם לארגן ולהפיק את הטיול המתאים לכם ולהעניק לכם ולמשפחה שלכם זמן איכות מושלם. כשהילדים נהנים גם אתם נהנים והנאה היא מתכון מוצלח לשבת נהדרת ולצבירת חוויות בלתי נשכחות.

מדריך לקבוצת משפחות מטיילות

אם יש לכם קבוצה והכל כבר מאורגן וכל מה שחסר לכם הוא מדריך שיקח אתכם אל המקומות הסודיים והיפים ביותר, "אלון בתבור" היא ללא ספק הכתובת שלכם. הדרכת טיולים היא הרבה מעבר למקצוע בעבורנו, מדובר באהבה גדולה שאנחנו שמחים לחלוק בכל פעם מחדש עם המטיילים שמצטרפים אלינו. נשתף אתכם בסיפורים ובאנקדוטות המיוחדות למקום, נבחר מסלולים ייחודים ואתרים מעניינים וביחד נצא למסע חוויתי לכל המשפחה.

קבוצת משפחות מטיילות בארץ

בשנים האחרונות קורה דבר נפלא בארץ כאשר אנו עדים ליותר ויותר קבוצות משפחות שבוחרות להעביר את סופי השבוע שלהם בטיולים בארץ. היתרונות שבפעילות הזו הם כל-כך רבים ומעל לכל צריך לציין את ההנאה ושבירת השגרה שזוכים להם הילדים וכמובן גם ההורים. טיול משפחות מוצלח הוא כזה שמתוכנן בקפידה ומלווה במדריך בעל חיבור טוב לילדים וכזה שאוהב את מה שהוא עושה. הדרכות יצירתיות ומושקעות, יצירת חוויות מיוחדות ופעילויות המתאימות לילדים הם חלק בלתי נשכח מטיולי המשפחות שלנו ואתם מוזמנים להצטרף אלינו לחוויה ייחודית, מסקרנת ומהנה.

טיולי משפחות בצפון

יש בו נחלים שאפשר לטבול בהם, הרים שאפשר לטפס עליהם, אתרים היסטוריים שאפשר להסתקרן מהסיפורים שלכם ונופים שאפשר להתפעל מהם. אזור הצפון הוא אזור יפהפה ועשיר באוצרות טבע שלכם ולמשפחה שלכם נותר רק לבחור באיזה מהם תבקרו בשבת הקרובה. תוכלו להיעזר בשירותי ההדרכה שלנו ולבחור במדריך מנוסה וכן לבחור בנו שנפיק ונארגן את הטיול מ-א' ועד ת'. טיולי משפחות הם הזדמנות יוצאת דופן להעניק לילדים שלכם חוויה רגשית מיוחדת במינה, כזו שתישאר איתם זמן רב.