טיולי גמלאים

נכון שיש נכדים ויש חוגים, אבל עשו לעצמכם טובה ובין לבין פנו לעצמכם גם זמן לטיולים בטבע

החוויה המיוחדת הזו הולכת לספק לכם רגעים מלאי קסם, עניין והנאה צרופה. טיולי גמלאים הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש ולכם נותר רק להצטרף למגמה שהולכת ותופסת תאוצה. נשמח ללוות אתכם לטיולים מרתקים באזורים המדהימים שבארצנו הקטנטונת. נבחר במסלולים המתאימים עבורכם, נשמע סיפורים הייחודיים למקום, נבקר באתרים היסטוריים ונהנה מזמן איכות חווייתי ויוצא דופן.

מדריך לטיולי גמלאים

חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיול שאתם מארגנים טמון במדריך שילווה אותו. מדריך טיולים טוב הוא כזה שמצליח לעניין ולרתק את המשתתפים, לסקרן אותם ולחלוק איתו ידע עשיר בצורה חווייתית. אנחנו בחברת "אלון בתבור" מאמינים שלהדרכת הטיול יש משקל רב בהנאה של המשתתפים בו ובדיוק בגלל זה אנחנו משקיעים מחשבה רבה בפיתוח הדרכות. אנו משתדלים להתאים את ההדרכה לקבוצת המשתתפים ולהעניק להם חוויה מעשירה ומהנה במיוחד. תוכלו להיעזר בשירותי ההדרכה שלנו לטיול שתארגנו בעצמכם, אך כמובן שגם נשמח לסייע לכם בכל מלאכת הארגון והתכנון של הטיול החל משלב הזמנת האוטובוסים ועד שתחזרו לביתכם בשלום.

טיולים מאורגנים לגמלאים

הביקוש לטיולים מודרכים לגמאלים הולך ומתגבר ומצביע על מגמה ברורה וחיובית. טיולי גמלאים כוללים בחירה במסלולים שאינם מורכבים מידי אך יחד עם זאת הם חייבים לכלול עניין ויצירתיות. האווירה בטיולים אלו היא נעימה במיוחד וברובם מדווחים המשתתפים על הנאה צרופה וחוויות טובות למדי. הצטרפו אלינו לטיולים מאורגנים מודרכים שמותאמים בדיוק אליכם, לצרכים שלכם ולרצונות שלכם. אנחנו מבטיחים לעשות הכל כדי שתהיה לכם חוויה מרגשת, מהנה וכזו שתישאר איתכם עוד זמן רב אחרי שהטיול יסתיים.

טיולי גיל הזהב

המונח "גיל הזהב" מתאר בצורה נהדרת את גיל הפנסיה ומבטא את היתרונות הרבים שיש בגיל הזה. מדובר בגיל שבו כבר לא צריך לעבוד ואפשר לנצל את הזמן הפנוי לפעילויות מהנות במיוחד ובהן טיולים ברחבי הארץ. טיולי גיל הזהב נחשבים לטיולים איכותיים ביותר שאנחנו אוהבים מאוד ונהנים מהם לא פחות מהמשתתפים. אלו טיולים עם אוכלוסיה בוגרת שמגיעה כדי ללמוד ובעיקר כדי ליהנות וזה בהחלט מתבטא באווירה המיוחדת ובחוויות שצוברים כל המשתתפים.